За поръчки: +359 2 820 26 10/ +359 887 202610
Кошницата е празна!

Работа при нас

СПЕЦИАЛИСТ СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ

Отговорности:

- Активно участва в процесите по изграждане на слаботокови системи: Системи за видеонаблюдение, контрол на достъпа и работното време, сигнално-охранителни системи (СОТ), структурни кабелни системи, домофонни системи, системи за пожароизвестяване.
- Участва в поддръжката на слаботокови системи.
- Консултира клиентите и партньорите на дружеството при избора на решение и технически средства.
- Проучва нови технологии и продукти.
- Изготвя инструкции и документация на изградените системи.
- Обучава партньорите на фирмата относно конфигуриране и настройка на предлаганите системи и устройства.

Изисквания към кандидатите:
- Отлични познания по електроника и електротехника;
- Опит при изграждане на кабелни трасета;
- Опит при работа с електромеханични инструменти;
- Отлична компютърна грамотност;
- Познания по компютърни мрежи;
- Подходящо висше или средно образование (електроника, електротехника, автоматизация, телекомуникации,
компютърни системи и мрежи);
- Много добри аналитични и организационни умения;
- Отговорност, умение за работа в екип, инициативност;
- Свидетелство за управление на МПС;

За предимства ще се считат едно или няколко от следните умения:
- Предишен опит на подобна позиция;
- Опит при поддръжка и изграждане на слаботокови системи;
- Опит при ремонта на електронни устройства;

Фирмата предлага:
- Отлични условия на работа;
- Допълнителни обучения;
- Възможности за придобиване на нови знания и професионално развитие;
- Интересна, предизвикателна и динамична работа в млад екип;
- Мотивиращо възнаграждение и процент от изградените системи;

За да кандидатствате за тази позиция, изпратете автобиография с актуална снимка на следният e-mail: office@kassabasystems.com.
Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Документите ще бъдат обработени строго конфиденциално.
Само избраните от нас кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София